بهترین دستکش

دستکش نیتریل بهترین دستکش های یکبار مصرف 2021

مقدمه

افراد حرفه ای و غیر حرفه ای (دستکش نیتریل)به دنبال بهترین دستکش های یکبار مصرف برای طیف گسترده ای از کاربردها هستند.کسانی که در صنعت بهداشت و درمان هستند نیاز به محافظت در برابر ویروس های بیولوژیکی ، عفونت ها و بیماری ها دارند. مکانیک خودرو ، نگهبانان نگهداری مواد غذایی و مواد غذایی نیاز به تمیز نگه داشتن دست از روغن ، چربی و مواد شیمیایی سخت دارند. در حالی که این یک استفاده اساسی از دستکش های یکبار مصرف است ، اما یک فرد متوسط نیز می تواند از مزایای آن بهره مند شود.از کار در باغ گرفته تا تعویض روغن یا نظافت منزل ، دستکش های یکبار مصرف به ابزاری روزمره در خانه تبدیل شده اند. تمیز و پاک نگه داشتن دست ها از مواد تحریک کننده پوست ناشی از پاک کننده ها ، مواد شوینده و حتی کیت های رنگ مو خانگی برای همه مفید است.

دستکش یکبار مصرف نیتریل

لاستیک مصنوعی که در ساخت سایر مواد استفاده می شود ، دستکش های نیتریل سدی را ایجاد می کنند که از پوست در برابر مواد شیمیایی خشن و حتی عوامل بیماری زای خون منتقل می کند.

دستکش یکبار مصرف نیتریل در برابر مواد شیمیایی مانند آمونیاک و سفید کننده ، اسیدها و مواد قلیایی و آلاینده های بیولوژیکی مانند باکتری ها و ویروس ها محافظت می کند.

نیتریل متنوع ترین و ضد حساسیت ترین ماده دستکش است که برای استفاده در اشیا sharp تیز بی خطر است. آنها به راحتی سوراخ نمی شوند و پاره نمی شوند. برای نشان دادن کاربردها و سطح حفاظت از انواع رنگها استفاده می شود. از دستکش نیتریل سیاه معمولاً در صنعت خودرو برای پنهان کردن چربی و روغن استفاده می شود در حالی که نیتریل آبی بیشتر در زمینه های پزشکی استفاده می شود. این دستکش ها برای موقعیت های پرخطر که محافظت از درجه یک ضروری است ، بهترین است.

دستکش یکبار مصرف نیتریل آبی

سطح حفاظت: نمره آزمون ، 510-K مجاز ، بدون پودر

بهترین کار برای: کارهای صنعتی ، فرآوری مواد غذایی ، مدارس ، آزمایشگاه ها ، مکانیک اتومبیل ، مراکز مهد کودک ، دامپزشکان ، نقاشان ، نظافتچی ها و لوله کش ها.

ضخامت: 4 میل

دستکش یکبار مصرف نیتریل سیاه

سطح حفاظت: نمره آزمون ، 510-K مجاز ، بدون پودر

بهترین موارد برای: کلینیک ها ، مراقبت های پزشکی ، فرآوری مواد غذایی ، هنرمندان خال کوبی ، کنترل آفات ، مکانیک خودرو ، اولین پاسخ دهندگان ، مراقبت از حیوانات ، نقاشان ، پاک کننده ها و لوله کش ها.

ضخامت: 4 میل

دستکش یکبار مصرف نیتریل نارنجی

سطح حفاظت: نمره آزمون ، 510-K مجاز ، بدون پودر

بهترین حالت برای: متخصصان پزشکی ، پرستاری ، مکانیک ، مراکز بازنشستگی ، نگهبانان حیوانات و مراکز مراقبت روزانه.

ضخامت: 4.5 میل

دستکش نیتریل یکبار مصرف  سفید

سطح حفاظت: نمره آزمون ، 510-K مجاز ، بدون پودر

بهترین موارد برای: بهداشت ، دندانپزشکی ، مراقبت از کودکان ، متخصصان فوریت های پزشکی ، بهداشت ، مکانیک خودرو ، صنایع ، مدارس و مراقبت های سالمندان.

ضخامت: 4 میل

حتی اگر دستکش نیتریل به دلیل دوام و محافظت بالا گزینه گران تری است ، اما این امر باعث می شود تا بهترین انتخاب برای استفاده پزشکی باشد.

دستکش یکبار مصرف وینیل

دستکش وینیل پلی وینیل کلراید پی وی سی نوع رایجی از دستکش است که در صنایع مختلف استفاده می شود. آنها محافظت محدودی در برابر مواد شیمیایی و عوامل بیماری زا ارائه می دهند.

به عنوان یک گزینه ارزان قیمت ، آنها یک گزینه محبوب برای صنایع غذایی هستند که در آن محافظت و دوام بالا اهمیت چندانی ندارد. آنها برای کارهای کم خطر و در شرایطی که دستکش اغلب باید تعویض شود ، مناسب است.

دستکش یکبار مصرف وینیل بدون پودر

سطح حفاظت: نمره آزمون ، بدون پودر

بهترین موارد برای: دندانپزشکی ، معاینات پزشکی غیرتهاجمی ، نظافت و خدمات غذایی.

ضخامت: 5.1 میل

دستکش وینیل یکبار مصرف مشکی

سطح حفاظت: نمره آزمون ، 510-K مجاز ، بدون پودر

بهترین موارد برای: دندانپزشکی ، معاینات پزشکی غیرتهاجمی ، نظافت و خدمات غذایی.

ضخامت: 5.1 میل

دستکش وینیل یکبار مصرف آبی

سطح حفاظت: نمره آزمون ، 510-K مجاز ، بدون پودر

بهترین موارد برای: استفاده های عمومی صنعتی ، آماده سازی مواد غذایی ، تمیز کردن ، ظرفشویی ، آشپزی و معاینات پزشکی غیرتهاجمی.

ضخامت: 5.1 میل

دستکش لاتکس یکبار مصرف

یک لاستیک طبیعی با مواد شیمیایی اضافه شده ، لاتکس یکی از متداول ترین مواد برای ساخت دستکش های یکبار مصرف است. گرچه برای جلوگیری از عفونت و محافظت در برابر مواد شیمیایی سبک م lightثر است ، برخی از افراد واکنش آلرژیک شدیدی به لاتکس دارند. کسانی که آلرژی دارند باید به جای دستکش های لاتکس از دستکش های وینیل یا نیتریل استفاده کنند.

لاتکس همچنین از راحتی و تناسب زیادی برخوردار است اما در برابر کلیه مواد شیمیایی مقاوم نیست. به عنوان یک محصول قابل تجزیه بیولوژیک ، به راحتی تجزیه می شود که برای محیط زیست مفید است.

دستکش یکبار مصرف لاتکس بدون پودر

سطح حفاظت: بدون پودر

بهترین موارد برای: استفاده غیرپزشکی ، آماده سازی غذا ، ظرفشویی ، سرایداری و ساخت.

دستکش یکبار مصرف لاتکس مشکی

سطح حفاظت: بدون پودر ، مقاوم در برابر سوراخ شدن

بهترین موارد برای: مراقبت از سالمندان ، دندانپزشکی ، فرآوری مواد غذایی ، بهداشت ، صنایع ، مکانیک و مراقبت از کودکان.

ضخامت: 5 میل

دستکش یکبار مصرف لاتکس آبی

سطح حفاظت: بدون پودر ، مقاوم در برابر سوراخ شدن

بهترین موارد برای: مراکز مراقبت از سالمندان ، دندانپزشکی ، فرآوری مواد غذایی ، سرایداری ، صنعتی ، مکانیک اتومبیل و مراکز مراقبت از کودکان.

ضخامت: 13 میل

دستکش یکبار مصرف پودری

از نشاسته ذرت در دستکش های پودر شده برای سهولت در کشیدن و درآوردن استفاده می شود. همچنین به جذب رطوبت و انعطاف پذیری آنها برای مدت طولانی کمک می کند. مشکل پودر باقی ماندن پس مانده روی سطوح است که در صورت قرار گرفتن پودر در داخل زخم باز ، احتمال عفونت را افزایش می دهد. به همین دلایل ، بیشتر مردم ترجیح می دهند از دستکش های بدون پودر استفاده کنند.

ضخامت دستکش یکبار مصرف

دستکش ضخیم تر به محافظت در برابر مواد شیمیایی سمی و دمای بالا کمک می کند. ضخامت اضافی باعث می شود که انعطاف پذیری و مهارت کمی کمتر داشته باشند. این موردی برای کسانی است که برای انجام کارهای مهم حرکتی ریز مانند جراحی به حساسیت لمسی بالا نیاز دارند.

برای تعیین سطح ضخامت یا اندازه گیری ، دستکش ها بر حسب میل اندازه گیری می شوند. یک هزارم اینچ یک میل است. بیشتر دستکش ها برای مصارف خانگی بین 2 تا 8 میل هستند در حالی که 6-8 میل برای استفاده های صنعتی بهترین است. 4-8 میل معمولاً در صنعت پزشکی استفاده می شود. هرچه دستکش ضخیم تر باشد ، از انعطاف پذیری کمتری برخوردار است اما سطح محافظت بالایی را ارائه می دهد.

اندازه دستکش یکبار مصرف

دستکش هایی که به خوبی متناسب هستند ، به خصوص برای استفاده طولانی تر ، راحتی بیشتری دارند. آنها همچنین از دست شما بهتر محافظت می کنند ، خستگی دست را کاهش می دهند و چسبندگی بهتری دارند. دستکش لاتکس و نیتریل مهارت بیشتری نسبت به دستکش وینیل دارند.

اندازه دستکش های یکبار مصرف بسیار کوچک ، کوچک ، متوسط ، بزرگ و خیلی بزرگ وجود دارد. برای اطمینان از خرید مناسب دستکش ، دست خود را با یک نوار اندازه گیری انعطاف پذیر اندازه بگیرید. آن را در وسط یا کف دست خود در وسیع ترین نقطه بپیچید تا عرض دست شما مشخص شود. این به شما کمک می کند از سایز مورد نیاز برای یک تناسب عالی مطلع شوید.

راهنمای اندازه دستکشهای یکبار مصرف

اندازه دستکش

مقررات FDA دستکش یکبار مصرف

سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای تعیین مناسب ترین گزینه برای استفاده در پزشکی ، صنعتی یا غذایی نیاز به یک سری آزمایشات دارد. دستکش های کم دوام برای استفاده های صنعتی درجه بندی می شوند در حالی که بالاترین نیازها برای استفاده های پزشکی و جراحی درجه بندی می شوند.

انتخاب بهترین دستکش های یکبار مصرف

دستکش یکبار مصرف فقط برای استفاده در محیط های پزشکی و صنعتی نیست. آنها در اطراف خانه نیز بسیار مفید هستند. حتماً دستکش مناسب را انتخاب کنید که متناسب با شرایط ، تنظیمات کار یا وظیفه شما باشد.

به عنوان یک روش ارزان برای محافظت از دستان خود در برابر باکتری ها ، میکروب ها ، آلودگی ها و سایر تهدیدهای مضر برای سلامتی ، یک جعبه برای تمام کارهای خانه خود نگه دارید. دستکش نیتریل برای تمیز کردن دستشویی یا اصلاح ماشین چمن زنی بهترین کار است ، در حالی که دستکش های وینیل برای تهیه غذا بسیار عالی عمل می کنند.

اگر ممکن است با باکتریها یا ویروسهای مضر تماس پیدا کنید ، دستکش لاتکس و نیتریل بهترین انتخاب شماست. دستکش وینیل در هنگام برخورد با خاک در شرایطی مانند باغبانی ، گردگیری و جارو کردن گاراژ کافی خواهد بود. اگر به لاتکس حساسیت دارید یا می دانید در اطراف شخص دیگری هستید که وجود دارد ، حتماً فقط از دستکش نیتریل یا وینیل استفاده کنید.